місячний календар покупок

21 місячний день

  • 21:42:00
  • 12:26:00
  • 13-12-2023 01:32:08
  • 27-11-2023 11:16:42
  • у Леві
  • 07:38:41
  • 15:56:26
  • Неділя
  • 14:54:12 - 15:56:25
  • 10, Магха [до 04-12-2023 21:04]
21 місячний день, повний опис
Сприятливий час придбання всього, що з рухом, наприклад, автомобілів, велосипедів. Також можна купувати спортивне спорядження.
Час для покупки подарунків або золоті прикраси.
Багато хто стикався з ситуацією, коли куплена річ не принесла очікуваного задоволення або швидко стала непридатною.
До цього можна ставитися філософськи, а можна скоротити таку ймовірність до мінімуму. Місячний календар покупок може підказати сприятливі дні для покупок тих чи інших речей. Важливими є не тільки місячна доба, а й знак, в якому знаходиться місяць.
Відмовтеся від покупок у період ретроградного Меркурія – велика ймовірність отримання бракованого товару. Також не слід купувати товар у періоди затемнення або Раху-кала, які також знижують можливість купити корисний та якісний товар.
Детальніший опис значень, а також деякі поради, ви можете знайти на цій сторінці.

Якщо, не дивлячись на всі застереження, вас все ж таки тягне на покупки, то краще здійсніть її. Вона може бути як сприятлива, так і піднести вам потрібний урок. На першому місці має бути ваша інтуїція, а потім уже поради нашого місячного календаря. Адже можуть бути всякі винятки, як, наприклад, особиста зіркова карта чи милість Божа...
сховати

21 місячний день, Покупки

21 місячний день сприятливий час на придбання всього, що пов'язане з рухом. Наприклад, коней, автомобілів, велосипедів. Також добре купувати похідне спорядження: рюкзаки, ліхтарики, спальні мішки та інше.
Найголовніше цього дня прислухатися до своєї інтуїції. Якщо з товаром все добре, але у вас щось заважає здійснити покупку, краще відмовтеся від неї. Інтуїція рідко підводить у ці дні.

місяць у Леві

Місяць у Леві – це найкращий час для покупки подарунків. Також можна вибрати якусь прикрасу для дому або речі, якими рідко користуватиметеся. Сприятливо купувати вироби із золота чи дорогоцінних металів.
Також слід пам'ятати, що даний період схиляє нас до зайвого марнотратства, в той час як куплені речі не приносять нам належної користі та задоволення, або просто прийдуть у непридатність у короткий термін.
Найгірший період для покупки взуття - швидко зноситься або прийде в непридатність.

Неділя, Покупки

Неділя – день Сонця. День благоволіє до покупки всього того, що вас радуватиме, даватиме тепло, наприклад, дорогі подарунки, предмети розкоші, світильники, теплий одяг.
Також, якщо ви не змогли підібрати подарунок комусь, то в неділю ви можете знайти та купити вдалу та оригінальну річ.