місячний календар покупок

10 місячний день

11 день почнеться о 13:59
 • 13:59:00
 • 04:30:00
 • 08-04-2024 21:23:22
 • 24-04-2024 02:51:10
 • 18-04-2024 15:02:00 - 18-04-2024 17:11:00
 • у Леві
 • 05:56:43
 • 19:57:35
 • Четвер
 • 14:42:18 - 16:27:25
 • 10, Магха [до 19-04-2024 08:26]
10 місячний день, повний опис
День здійснення сімейних або дитячих покупок. Поставтеся з повагою та увагою до того, кому призначено покупку. Враховуйте його смаки та уподобання, а не свої.
Ретроградний Меркурій - поганий період для покупок. Згодом можуть розчарувати або виявляться приховані дефекти.
Час для покупки подарунків або золоті прикраси.
Багато хто стикався з ситуацією, коли куплена річ не принесла очікуваного задоволення або швидко стала непридатною.
До цього можна ставитися філософськи, а можна скоротити таку ймовірність до мінімуму. Місячний календар покупок може підказати сприятливі дні для покупок тих чи інших речей. Важливими є не тільки місячна доба, а й знак, в якому знаходиться місяць.
Відмовтеся від покупок у період ретроградного Меркурія – велика ймовірність отримання бракованого товару. Також не слід купувати товар у періоди затемнення або Раху-кала, які також знижують можливість купити корисний та якісний товар.
Детальніший опис значень, а також деякі поради, ви можете знайти на цій сторінці.

Якщо, не дивлячись на всі застереження, вас все ж таки тягне на покупки, то краще здійсніть її. Вона може бути як сприятлива, так і піднести вам потрібний урок. На першому місці має бути ваша інтуїція, а потім уже поради нашого місячного календаря. Адже можуть бути всякі винятки, як, наприклад, особиста зіркова карта чи милість Божа...
сховати

10 місячний день, Покупки

У 10 місячний день добре здійснювати сімейні покупки, тобто покупки, що здійснюються всіма членами сім'ї.
Це можуть бути будинок, нова машина, велика побутова техніка, а також будь-яка інша річ, яка спрямована на підвищення добробуту сім'ї.
Прийнято враховувати уподобання всіх членів сім'ї при придбанні того чи іншого товару, особливо уподобання тих, яких він стосується. p align="justify"> Особливу увагу варто звернути на побажання ваших батьків або прабатьків, т.к. вони тримають на собі рід і несуть вашу сімейну традицію, ваше коріння. Підживлюючи їх у цей день, ви закладаєте фундамент вашого подальшого життя та процвітання.
Також, цього місячного дня сприятливо здійснювати покупки дитячого напряму. Від одягу до іграшок.

місяць у Леві

Місяць у Леві – це найкращий час для покупки подарунків. Також можна вибрати якусь прикрасу для дому або речі, якими рідко користуватиметеся. Сприятливо купувати вироби із золота чи дорогоцінних металів.
Також слід пам'ятати, що даний період схиляє нас до зайвого марнотратства, в той час як куплені речі не приносять нам належної користі та задоволення, або просто прийдуть у непридатність у короткий термін.
Найгірший період для покупки взуття - швидко зноситься або прийде в непридатність.

Четвер, Покупки

Четвер є руйнівним :). Бо для самозадоволення нам хочеться купувати ще й ще. Нам здається, що ми щось не купили. Загалом день підходить підбору нового образу або зміни інтер'єру квартири.