Фази місяця та їх описиФази – це періоди часу з різним ступенем освітленості Місяця. Вчені вже давно довели залежність руху рідини в організмі від різних місячних фаз та різний вплив цих фаз на тваринний та людський світ.
Кожна фаза Місяця займає близько 7,4 -7,5 діб.

Молодий місяць

Молодий місяць - це період у який не видно Місяця, тому що він знаходиться на одній прямій із Сонцем і Землею. Іншими словами, Місяць у цей період звернений до нас своєю темною стороною, яка не освітлюється Сонцем. За місячного календаря, молодик триває кілька днів - це досить складний період для чутливих натур, т.к. організм не має достатньо енергії для боротьби із соціумом. Підвищена емоційна та нервова збудливість створює напружену атмосферу у просторі і нам важко з цією напруженістю впоратися.
Цей період властивий гальмуванням реакцію події, зниженням рівнем розумової діяльності. Слід дотримуватись особливої обережності водіям. У дні молодика краще займатися відпочинком, медитацією, плануванням справ на наступний місяць і не починати нічого нового.
У медичному відношенні – це сприятливий період, т.к. симптоми хвороб зникають, що дає ілюзію полегшення та відступу хвороби.

1 фаза

Місяць, що росте починається з моменту появи самого Місяця і триває до 2-ї фази.
У цей період зростає наша внутрішня енергія і ми можемо відчути, як стаємо сильнішими. Тепер потрібно починати справи, які були заплановані під час Молодика, початок оздоровчого циклу або принаймні створювати фізичне навантаження на свій організм, щоб енергія, що приходить, трансформувалася в організмі і живила всі наші внутрішні органи. Якщо ми цього не зробимо, то енергія в нас застоїться і може вилитися в чергову нашу хворобу або важкий загальний стан у період Місяця, що зменшується.
Також важливо не відволікатися на другорядні справи, а діяти в рамках збудованого у молодик плану. Безліч другорядних справ можуть розпорошити всю енергію, внаслідок чого, головним і відповідальним справам залишаться крихти...
Добре поспілкуватися з природою, набратися у неї сил і чистої енергії, чистих вібрацій. Адже чиста, природна енергія – це не лише сили, а й відновлення, очищення, лікування нашого організму.
У цей період підвищений рівень конфліктності, тому бажано уникати з'ясування стосунків та розбирань. Потрібно намагатися зберегти світ у вашому оточенні або, принаймні, підтримувати оптимістичний настрій.

2 фаза

Час від середини періоду між молодим місяцем і повним місяцем до самого повного місяця називають Другою чвертю Місяця або другою фазою.
У цей період на небі можна побачити рівно половину місячного диска. Вважається, що це найплідніший період місячного місяця. Наш організм наповнюється життєвою енергією і тепер можна починати діяти, втома ще не прийшла і людина здатна багато на що.
Це найкращий час для починань, зміни місця роботи, подорожей та інших дій із втілення в життя своїх планів.
Сприятливий час для лікування та очищення печінки, жовчного міхура, товстого кишечника, власне очищення всього організму. Рекомендується проводити посадку та пересадку рослин, укорінення живців, оскільки з цього часу всі соки рослин рухаються вгору.

Цьому періоду властива сильна емоційна напруга. Нам потрібен душевний комфорт, а тому ми дуже болісно можемо сприймати байдужість та відчуженість. Також, цей час підходить для ефективного вирішення конфліктних ситуацій, вирішення наболілих проблем, проведення важких і складних переговорів або просто неприємних зустрічей, причому гідне проведення та добре підготовлені переговори позначаться на гарному результаті.

Повня

Повня - це час при якому ми бачимо Місяць повністю у всій його красі. Від надлишку енергії у багатьох з'являється підвищена емоційність, дратівливість, що може призвести до вчинення непередбачуваних вчинків. Ми сповнені сил і нам здається, що ми багато на що здатні. Збільшується кількість аварій, катастроф, нещасних випадків. Т.к. пориви душі переважають над логікою. Краще тим часом відмовитися від хірургічних операцій, лікарі схили зробити помилку.
Це найкращий період великих фізичних навантажень, людина переносить їх без особливих проблем. Тим паче це період, коли потрібно витрачати сили. Як правило, в цю фазу з'являється підвищена статева активність, яка спадатиме в міру зменшення Місяця.

3-я фаза

Через 2-3 дні після повні настає період Місяця, що йде. Це хороший період для завершення вже розпочатих справ, розпочинати нові справи, можна лише ті, які незначні, інакше результат буде протилежним. Також період хороший для всіляких хірургічних операцій (виключаючи Місяць у знаках Близнюків, Водолія, Терезів і Тельця), для промивання та очищення організму. Обмежуючи себе в їжі, можна скинути у вазі набагато більше ніж у період Місяця, що росте, тому рекомендуються розвантажувальні дні і дієти.

4 фаза

Цей період характеризується наростанням пасивності, ми втрачаємо активність, починаємо більше втомлюватися. Тому рекомендується поберегти себе та зменшити навантаження на свій організм. У цей період ми повинні підбивати підсумки прожитого місяця та аналізувати наші дії. Незважаючи на те, що фізичні сили зменшуються, ми можемо отримати нове знання та розуміння світу.
Це час, коли ми можемо відчувати емоційне піднесення і пригніченість одночасно. Тому цілком ймовірні зриви, незрозумілі, неадекватні вчинки. Будь-яка справа вимагає від нас максимум зосередженості та сил.

4-та фаза – це все ще сприятливий період для роботи над своїми хронічними чи кармічними хворобами, глибинною корекцією організму. Добре робити обрізку рослин, ці дні саме для цього.