Що робити при місяці без курсу?


Місяць без курсу - це період часу з моменту завершення Місяцем останнього аспекту у знаку та до моменту переходу в наступний знак. Місяць без курсу - це досить важливий чинник, що сильно впливає не тільки на нас, а й на будь-які повсякденні ситуації. Це період часу, коли природа, та й саме життя зупиняється і завмирає, це період, у який будь-які зусилля і дії не приносять результату, як би добре ми не спланували б їх. Адже вважається, що у цей період будь-які події не мають сили. Тобто, це несприятливий період для справ, спрямованих на конкретні результати. Немає енергії, немає результату. Це стосується і покупок, і бізнесу, і любовних справ. Освідчення в коханні в цей період нічого доброго не принесе. Зазвичай, все, що відбувається при Місяці без курсу - взагалі не втілюється в життя або не виконується з очікуваним результатом. Не виконуються обіцянки, почуття не знаходять взаємності, губляться листи або губляться з уваги адресата, заяви не приймаються або безрезультатні, купівля - викинуті гроші.

Як правило, в даний період люди бувають розсіяними, невпевненими в собі, надто довірливі, мрійливі, не уважні. На людину перестають впливати матеріальні аспекти. Саме тому цей період вважається найбільш сприятливим для духовних практик. Рекомендується направити сили на ті моменти, в яких потрібно позбавитися матеріальних кордонів, відчути духовний зліт чи політ думки, здобути свободу, вирватися від своїх стереотипів та звичок.

У цей період краще відпочити, побути вдома, послухати музику або почитати книгу. Трудоголікам краще зайнятися звичайними повсякденними справами, що не потребують особливої уваги та відповідальності. Досить вдалий період для справ, які можна "спустити на гальмах". Якщо вам потрібно, щоб щось не сталося – скористайтеся цим моментом. Припустимо, вам потрібно висловити те, що у вас накипіло і побоюєтеся, що будуть наслідки, буде розрив стосунків, то висловлене зараз не дасть вам важких наслідків. Все спуститься на гальмах.

Якщо в момент народження дитини був місяць без курсу - це означає тільки те, що ця людина буде досить скупою на емоції і настрій, та почуття йому будуть чужі.

Періоди місяця без курсу за роками:
2019 2016 2017 2022 2013 2021 2018 2020 2015 2014 2023