Допомога

Місто - рядок пошуку, в якому написане місто вказує місце розташування щодо якого вважаються дані. Для того, щоб вказати своє місто, потрібно тицьнути мишкою в це поле і набрати назву міста. Якщо міста в списку немає, то пишіть мені, щоб я додав. Після вибору міста тиснемо на кнопку

З початку сторінки описаний поточний день, який відображає дані про місяць і сонце. Місячний день починається зі сходу місяця або з молодого місяця і закінчується наступним сходом сонця. Всі описи та текстові трактування на сторінці відповідають зазначеному місячному дню, а точніше, дати, часу та розташування, вказаному у верхній частині сторінки.

Під переліком даних відображаються такі собі кнопки, які показують у колірному форматі (від червоного до зеленого) якість дня по тому чи іншому напрямку.
Якість дня розраховується виходячи з: місячного дня, зодіаку в якому знаходиться Місяць, періодів місячного та сонячного затемнення, періодів ретроградного Меркурія, періоду Раху-кала та самого дня тижня.
Можливо, незабаром додадуться й інші характеристики, якщо буде доведено їхню особливу необхідність (ступінь впливу).

Якщо навести на цю кнопку мишею, то з'явиться короткий опис, а натиснувши на кнопку можна переглянути опис дня за вибраним напрямком та якість найближчих днів. Наприклад, якщо потрібно спланувати зустріч, покупки чи похід у лазню. Власне, це основне, заради чого робився цей сайт.
Щоб упевнитись у тому чи іншому дні, наприклад, покупок, бажано натиснути на нього, тому що на найближчи дні не враховуються знаки, в яких присутній місяць, та періоди місяця без курсу.

Глосарій

Раху-кала - час, який вважається найбільш несприятливим для будь-яких починань та серйозних справ. Згідно з Ведичною астрологією, у цей період Раху затьмарює наш розум і позбавляє можливості свідомо сприймати навколишній світ. Саме в цей період припадає найбільше аварій, сварок, конфліктів та помилок. Вважається, що навіть якщо день гарний та нічого не віщує біди, то Раху може створити збій (навести псування) в програмі того, з чим ви працюєте саме в період Раху-кала. З іншого боку, потрібно розуміти, що Раху це планета розширення, вона дарує популярність і престиж, дає можливість відчути потреби мас і тим самим використовувати/вплинути на них. Саме тому її люблять політики, а період Раху-Кала підходить для виступів перед масами.

Накшатра - це сузір'я в індійській астрології. На відміну від західної, де їх 12, у ведичній астралогії їх 27 і кожна з них має свій вплив. На мій досвід накшатри докладніше описують "зірку", під якою народилася людина, її характер, поведінку, карму. Відповідність характеристик поточних днів за ведичним календарем та місячними днями ще вивчається. Поки що ми тільки інформуємо про тип накшатри, але не включаємо їх у загальну оцінку дня.

Тітхі - місячний день у ведичній астрології. Відмінність полягає лише в тому, що у місячному місяці Тітхі завжди 30, а не так, як у західній астрології, 29 чи 30.

Допомогти проекту

Цей проект є виключно ініціативою певної групи осіб, яким важливо та цікаво довести до розуму глядачів, тобто відвідувачів, тобто Вас, істину про вірне розуміння впливу зірок і власне самого Місяця на уми людства.
Підтримати наші старання та подальший розвиток цього проекту можна за допомогою публікації посилань на наш сайт, простих слів подяки на нашу адресу або будь-якої матеріальної винагороди: