Питання-видповідь


Просто про місяць і вплив

Людина не може жити без сонця, чим більше сонця, тим ми активніше, чим менше - пасивніше. Місяць з нами завжди, але відбиває сонце він по-різному, відповідно по-різному передає сонячну енергію землі та людині. Окрім Місяця сонячну енергію відбивають і інші планети нашої сонячної системи.
Уявляєте тепер яка людина ніжна і вразлива, якщо одне тільки віддзеркалення кардинально впливає на його самопочуття.

Крім відображення сонячної енергії, небесні тіла привносять і свою енергію, подібно до того, як люди переказують анекдоти або розповіді (вони додають своє бачення, свої слова) один одному. В Індійській астрології є опис планет, вони як живі істоти мають свій характер та свій вплив. Достатньо прочитати опис та відчути характер планети, представивши її як співрозмовника чи гуру, запам'ятати відчуття і ви зможете більш тонко зрозуміти вплив цієї планети на вас. Надалі достатньо лише знати присутність планет у той чи інший день, щоб зрозуміти їх вплив на події та дії.

По суті тепер зрозуміло, що астрологи лише намагаються звести опис планет у момент народження людини і потрібної дати, і видати вам характеристику взаємного впливу планет.


к перечню