Питання-видповідь


Що впливає на нас, крім Місяця?

Якщо ви вивчали наш сайт, то вже знаєте, що на нас впливають положення Місяця, Сонця, їх затемнення та переходи Місяця; з одного знака в інший.

Мабуть до цього варто додати і наш поточний фізичний та душевний стан. Оскільки від цього залежить міра впливу всього іншого.

Потрібно розуміти, що ці впливи різні. Одні обмежують нас, інші притуплюють почуття. По суті, всі впливи вибивають нас зі звичного або точніше сказати бажаним для людей стану. Це стан, коли у вас голова світла і чиста, коли нічого не затьмарює ваші думки і власне думки не забивають вам голову непотрібним мотлохом. У такому разі, за ідеєю, ви можете або повинні діяти усвідомлено та правильно. 

Крім самого стану індивідуума, є й інші негативні фактори, як період невдачі, «порожні руки», неправильне сприйняття або передача (я б сказав сигналів, а не інформації), закладення неправильного вектора тощо.

Ці фактори можуть бути як матеріальними, так і нематеріальними. З роботою чи закладкою як у теперішньому, так і в майбутньому.

Здавалося б, що з огляду на всі фактори ти можеш стати щасливою людиною. Але це не зовсім так. Оскільки на нас впливає не лише наш стан, наш настрій, а й настрій найближчого оточення. Є вплив не тільки вашої сім'ї, а й міста, країни та епохи, в яку ми живемо. Звичайно, воно не таке помітне нам, ніж покупка неякісної речі або хвороба в невдалий період. Але ці впливи є і вони коригують у той чи інший бік нас та наше життя.

Створюючи цей сайт, ми не намагаємося убезпечити себе від будь-яких негараздів, ми намагаємося зрозуміти як з більшою користю провести відпущений нам час на Землі.к перечню