Питання-видповідь


Чим може бути корисний Місячний календар під час карантину?

Завдання карантину – обмежити фізичні контакти між людьми. Наш місячний календар може допомогти в цьому.

Період Раху-кала - якщо ви відправитеся за покупками в даний період або по яких-небудь справах, то висока ймовірність затримок, тяганини, ваш похід може бути марним. Ви можете застрягти в черзі, де доведеться бути в оточенні людей або у продавця будуть якісь проблеми, через що ви затримаєтеся в магазині.

Месячні дні - не варто без крайньої необхідності вирушати на вулицю у 5,9,15,19,26 та 29 місячний день. Як правило, ці дні несуть позитивний результат у плані просування на духовному рівні, що йде через кризу, а хвороба - це воно і є. Тобто, висока ймовірність похитнути своє здоров'я в ці дні, що згодом (на ліжку) може призвести до переосмислення вашого життя.

Знаки зодіаку – слід уникати походів у повітряних знаках зодіаку (Водолія, Терезах, Близнюках), а також Скорпіоні, Козерозі.

У понеділок також краще відмовитися від походів, власне це «день особистості» і цього дня слід приділити увагу собі, оскільки в цей період ми чутливі та вразливі. У суботу також небажано виходити надвір. Сатурн – це знак обмеження – кармічних «відплат», жорстких рамок. Більше розумно в цей день поставити себе у свої рамки (розпорядок дня, обов'язки по відношенню до старших, робота на благо інших; робота, яку ви давно відкладали, прибирання тощо), у такому разі Сатурн це лише підтримає. Але не варто займатися покупками або чимось подібним.к перечню