місяць у знаках зодіака


знаки місяць в Рибахмісяць в Овнімісяць в Тельцімісяць в Близнюкахмісяць в Ракумісяць у Левімісяць у Дівімісяць у Терезахмісяць у Скорпіонімісяць в Стрільцімісяць в Козерозімісяць у Водолії 

Знаки зодіаку, в яких знаходиться Місяць, також впливають на стан людини як і місячні дні. В одні дні люди стають примхливими, в інші товариські. Наприклад, у дні Тельця люди стають спокійнішими, Рака – романтичнішими. Також, залежно від періоду, наш розум може краще чи гірше розуміти, що може вплинути на прийняття правильних рішень.
Місячний знак народження може розповісти про риси характеру, особливості адаптації до різних ситуацій, про можливі проблеми зі здоров'ям, про другу половинку та ін.

Якщо Сонце показує нам видимі якості людини, такі як характер, сила волі, наполегливість, то Місяць у знаку зодіаку показує несвідоме – емоції, чутливість, вразливість, інстинкти, звички. Крім цього Місяць впливає на зміну настрою людини і формування її типу поведінки.

Дізнатися у якому знаку був Місяць на момент Вашого народження ви можете скориставшись календарем у верхній частині екрану.