Дні місяця та їх описи

місячні дні 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  

Іноді ми ловимо себе на думці, що та чи інша дія була не своєчасною. Наприклад, думаємо - "ось якби я знав, то я не купував би". І навпаки, іноді добре відчувається гармонія та чуйність навколишньої дійсності на наші дії. Можна по-різному трактувати причини цих відчуттів, можна говорити, що місячний календар – це не точні дані. Але всі погоджуються в одному. Краще жити за місячним календарем, ніж без нього.

Вже усі звикли до посадкового місячного календаря, багато хто знає, що справи в 19 і 29 місячний день ніколи не вдаються. Багато хто робить стрижки за місячним календарем. Напевно, у людей є причини довіряти місячному каледареві, раз вони так до нього прив'язані. Якщо ви нікому не вірите, можете пройтися вулицями/магазинами у критичні дні та у сприятливі. Погляньте за людьми і зробіть свої висновки.

Вишче наведені номери місячних днів, натиснувши на які ви зможете прочитати їх основну характеристику від різних астрологів. Однак, варто зазначити, що окрім місячних днів на людину також впливає знак зодіаку, в якому знаходиться місяць. Тому знати лише характеристику дня буде замало. Крім цього, на нас ще впливають затемнення, ретроградні рухи планет, місяць без курсу, наш особистий гороскоп. Більшість цих явищ ми намагаємося відображати і враховувати під час перегляду дня за календарем. Все, що Вам потрібно зробити – це у верхній частині сторінки вказати Ваше місто, дату та час.