30 місячний день

місячні дні 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  

29 день

Тлумачення від Сергія Вронського

День дуже гарний і вдалий для започаткування нових справ і підприємств.
На жаль, дитина, яка народилася цього дня, з якихось причин може мати фізичні вади чи розумові обмеження. Тому його здоров'ям потрібно буде займатися довго та серйозно.
Захворілий у цей день може скоро видужати або його врятує лише негайна допомога.
Сни несуть багато радощів і виконуються.

Тлумачення від Павла та Тамари Глоби

30 місячний день. Символ - золотий лебідь.
День любові, прощення, покаяння, прийняття духовної ініціації та переходу на нове коло розвитку.
Добре проаналізувати свій шлях і намагатися змити всі гріхи. Добре завершити справи, роздати борги, дарувати людям радість.
Можна працювати з камінням, очищати будинок, зокрема внесенням талісманів (підкови тощо).
Їжа має бути не грубою. День жертвопринесення та підбиття підсумків місяця.
Лай собаки - попередження про помилку, яка була допущена цього місяця.

Тлумачення по Александру Зараеву

Перша половина 30-го місячного дня несприятлива, оскільки зберігається негативний вплив попереднього дня. Це час, коли необхідно розставити всі крапки над "і" та підвести межу під минулими планами, справами та відносинами. Цей час є несприятливим для контактів з новими партнерами, проте сприятливим для контактів із родичами або старими партнерами, які здатні надати підтримку та дати правильну пораду.
Друга половина доби вважається сприятливою. Посилюється інтуїція, передбачення, підвищується творчий потенціал. Думки і сни у період можуть бути пророчими і дозволяють змінити долю.

Початок справ

30 місячний день не підходить для починань, але він добре підходить для планування. Причому не точного планування, а закладки пориву, того з чого виникає бажання щось творити, створювати. Зразковий опис цього процесу – мріяння. Мріємо про те, що добре було б поїхати на море, в гори, що там вас зустрінуть і добре приймуть, ви добре відпочинете і т.д. Причому не потрібно вдаватися до подробиць і мріяти про щось нездійсненне. Деталі своєї мрії та плани ви вже обмірковуватимете наступного дня, а поки це має бути політ легкої фантазії.

30 місячний день - це останній день місячного циклу і в цей період також добре закінчувати свої справи. Але не варто намагатися закінчити те, що потребує величезних ресурсів. Сил у вас не так багато і це може позначитися на вашому здоров'ї та самопочутті. Підсумуйте, подумайте про те, що ви зробили правильно, а що ні. Усвідомлення своїх дій може вас здивувати і відкрити нові горизонти.

Бізнес

30 місячний день - це час відпочинку. Як правило, спостерігається деяка втрата інтересу до своєї роботи, навіть якщо вона улюблена. Тому в даний період рекомендується підбивати підсумки або виконувати ту роботу, яка потребує мінімальних зусиль і не вимоглива до особливої ​​уваги.
А найкраще присвятити цей час відпочинку на природі. Ви добре попрацювали і тепер вашому організму потрібно набратися сил для подальшого ривка.

Секс

30 місячний день заборонено займатися інтимними відносинами, т.к. можуть підключатися деструктивні програми, які у майбутньому сильно ускладнять ваше подальше життя.

Садівництво

День відпочинку, аналізу та закладки на наступний місяць. Природа дає нам цей день для відпочинку та переналаштування на новий цикл. Зараз добре проаналізувати Місячний місяць, що минає, і вибрати і відчути напрямок подальшого руху. Не варто планувати перелік робіт на місяць (це робиться в перші дні Місяця), досить просто побачити та прийняти вектор подальшого руху.
Якщо не терпиться попрацювати на землі, можна зайнятися спокійними та не важливими справами. Наприклад, обрізка дерев або чагарників, збирання ділянки, оцінка території. Не рекомендується робота з будь-яким інструментом (особливо гучним, наприклад, бензокоса або бензопила), проводити посів або закладку майбутнього врожаю.

Стрижка

Стрижка волосся на 30 місячний день може залучити нещастя, ворогів і навіть смерть. Всі дії даного дня мають величезну силу і безпосередньо впливають на вашу долю, тому стрижка або фарбування волосся може змінити вашу подальшу долю у негативний бік.

Сновидіння

У 30 місячний день наші сновидіння підбивають підсумок виконаної роботи протягом місяця. Тут не повинно бути складнощів та якихось опрацювань, не повинно бути тяжкості та втоми від сну. Все має бути спокійно та розмірено. Сновидіння можуть вказувати на те, що було зроблено, чого ви досягли та які перспективи у вас є. Де було допущено помилок і як краще було вчинити. Іноді сни вказують на наші першочергові завдання нашої підсвідомості наступного місяця.

Покупки

У 30 місячний день можна купувати лише речі на подарунок. Якщо ж Ви вирішите побалувати себе, то куплена річ може принести вам зайві проблеми.

Лазня

У 30-ти місячний день можна відвідати м'яку лазню. Не перегрівайтеся і не використовуйте трави з гострим, різким запахом. Рекомендуються серцеві чаї. Це останній день у місячному місяці. Тому рекомендується підбити підсумки минулого періоду. Зробити висновки, віддати борги, очиститися фізично та подумки, щоб вступити до нового циклу оновленим та радісним.

Зубний

30-місячний день підходить для відвідування стоматолога. Досить неспішний день, коли закладаються плани на наступний місячний цикл. Якщо ви помрієте про те, що цього місяця всі "зубні проблеми" підуть, то це може статися наяву.
Саме тому, краще собі не уявляти "страшилки" лікарів щодо вашого зубного майбутнього, про які вони можуть розповісти цього дня.

Повернутись до переліку місячних днів